کانون های مساجد کردستان میزبان عاشقان حضرت زهرا (س)/از برگزاری مراسم جشن تا تجلیل از بانوان مسجدی
کانون هاي مساجد کردستان ميزبان عاشقان حضرت زهرا (س)/از برگزاري مراسم جشن تا تجليل از بانوان مسجدي

کانون های مساجد کردستان میزبان عاشقان حضرت زهرا (س)/از برگزاری مراسم جشن تا تجلیل از بانوان مسجدی

همزمان با فرا رسيدن ميلاد با سعادت حضرت زهرا(س) کانون هاي مساجد کردستان اقدام به برگزاري مراسم هاي جشن و سرور کردند.
شناسه خبر : 43745 تاریخ انتشار : ۲۶ دی ۱۴۰۱ زمان انتشار : ۱۰:۳۱

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) استان کردستان: همزمان با سالروز طلوع بهار گلزار نبوی حضرت فاطمه زهرا(س)، کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان کردستان با برگزاری ویژه برنامه‌ها و با پخش گل و شیرینی خود را در این جشن بزرگ سهیم دانستند و عاشقان بانوی آب و آینه خود را به مساجد، این مکان مقدس رسانده‌اند تا این میلاد میمون و خجسته را جشن بگیرند.

مساجد استان در شب و روز میلاد حضرت صدیقه طاهره(س) میزبان عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) شدند و با برپایی ویژه برنامه‌هایی این روز را جشن گرفتند و سخنرانان و مداحان در این مجالس، حضرت فاطمه زهرا (س) را نه تنها الگوى یك زن مسلمان و نمونه مكتب اسلام برای زنان عنوان کردند، بلکه اسوه تمام جهانیان در ابعاد مختلف زندگی معرفی کردند.

کانون فرهنگی و هنری نورالزهرا مسجد فاطمیه سریش آباد همزمان با فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت زهرا(س) میزبان مراسم خیل عاشقان و دوستدارن صدیقه طاهره بزرگ بانوی دوعالم حضرت فاطمه الزهرا(س) بود.

در این مراسم که با حضور کارشناس مسئول ساماندهی ستاد فهما کردستان برگزار شد، حجت الاسلام شیخ محمود صفی زاده به ایراد سخنرانی پرداخت و کربلایی حجت الله مومنی و سید باقر موسوی از شاعران برجسته استان و کربلایی امیر قره باغی و کربلایی علی مومنی از ذاکران اهل بیت مجلس را به فیض رسانند.

مراسم ولادت حضرت زهرا(س) همچنین در کانون مصلی مسجد جامع سریش آباد برگزار شد و این مراسم به همت اعضای کانون در شب با میلاد بانوی دو عالم حضرت زهرا (س) بعد از نماز مغرب و عشا با سخنرانی رئیس تبلیغات اسلامی قروه و مداحی حاج حسن صادقی و تجلیل از برترین های کانون برگزار شد.

اعضای کانون مسجد صاحب الزمان سریش آباد سالروز ولادت حضرت زهرا (س) را جشن گرفتند

کانون مسجد صاحب الزمان سریش آباد با حضور کارشناس مسئول ساماندهی ستاد فهما استان کردستان و سخنرانی شیخ مصطفی اسفندیاری و مداحی کربلایی امیر قره باغی میزبان خیل دوستداران صدیقه کبری (س) بود.

سخنرانی، مولودی خوانی و اطعام به تعداد ۲۰۰ پرس غذا و پخش نقل و شیرینی از جمله بخش های این ویژه برنامه بود.

ویژه برنامه میلاد حضرت زهرا(س) در کانون غدیر روستای کروندان دهگلان نیز با حضور بانوان و اعضای کانون برگزار شد. سخنرانی، اجرای برنامه، برگزاری مسابقه و تجلیل از بانوان و فعالان کانون از بخش های آن بود.