برگزاری مسابقه کتابخوانی «ماجرای عشق من» در کانون های مساجد کردستان
برگزاري مسابقه کتابخواني «ماجراي عشق من» در کانون هاي مساجد کردستان

برگزاری مسابقه کتابخوانی «ماجرای عشق من» در کانون های مساجد کردستان

غريبي، از برگزاري مسابقه کتابخواني «ماجراي عشق من» در سطح کانون هاي مساجد استان خبر داد و گفت: اين مسابقه در قالب شنبه هاي کتاب برگزار مي شود.
شناسه خبر : 19864 تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۲:۵۰

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) استان کردستان: «رحمن غریبی» با اعلام این خبر اظهار کرد: مسابقه کتابخوانی «ماجرای عشق من» به همت موسسه فرهنگی حضرت خدیجه (س) در قالب شنبه های کتاب در کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان برگزار می شود.

 

کارشناس مسئول فرهنگی هنری ستاد کانون های مساجد کردستان، با بیان اینکه «این تو و این ماجرای عشق من» عنوان کتابی است که در مورد زندگی حضرت خدیجه (س) نوشته شده است، افزود: علاقه مندان  برای شرکت در مسابقه کتابخوانی «ماجرای عشق من» و دریافت کتاب که به صورت پی دی اف آماده شده است می توانند به آدرس اینترنتی khadije.com مراجعه کنند.

 

وی با اشاره به مهلت شرکت در این مسابقه کتابخوانی ادامه داد: مهلت ارسال پرسشنامه ۶ آبان تا ۴ آذر سال جاری تعیین و نتایج مسابقه نیز ۳۰ آذر سال جاری همزمان با سالروز میلاد حضرت زینب (س) اعلام می شود.

 

غریبی همچنین گفت: برای برگزیدگان مسابقه کتابخوانی «ماجرای عشق من» ۲۰ کارت هدیه به مبلغ پنج میلیون ریال و ۱۱۰ کارت هدیه به مبلغ یک میلیون و یکصد هزار ریال در نظر گرفته شده است.

 

کتاب «این تو و این ماجرای عشق من» شرحی بر زندگی حضرت خدیجه (س) نوشته انسیه سادات هاشمی در قالب رمان مشتمل بر ۷۹ صفحه در قطع پالتویی در شمارگان پنج نسخه با قیمت ۳۰ هزار ریال از سوی انتشارات طوبی محبت در سال ۱۳۹۷ منتشر شد و امسال چاپ دوم آن در بازار کتاب توزیع شد.