برگزاری ویژه برنامه نهضت روشنگری در کانون قاسمیه قروه
برگزاري ويژه برنامه نهضت روشنگري در کانون قاسميه قروه

برگزاری ویژه برنامه نهضت روشنگری در کانون قاسمیه قروه

برنامه نهضت روشنگري ويژه جوانان عضو کانون فرهنگي هنري قاسميه قروه به همت اين کانون در روستاي شکوه‌آباد برگزار شد.
شناسه خبر : 19862 تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۲:۳۶

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) استان کردستان: امام جمعه روستای شکوه‌آباد در این مراسم اظهار کرد: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب مردم به ویژه جوانان را مورد خطاب قرار داده است و بی‌شک جوانان محور اصلی این بیانیه هستند.

 

حجت‌الاسلام خداویسی با اشاره به اینکه رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم فرموده‌اند که جوانان باید شانه‌های خود را به زیر بار مسوولیت دهند، افزود: قطعا انقلاب اسلامی به جوانان نیار دارد و باید جوانان فعال، پویاتر از همیشه و با تمام توان برای موفقیت خود و توسعه کشور تلاش کنند.

 

وی همچنین به چشم‌انداز بیست ساله نظام و نقش‌آفرینی جوانان در گام دوم انقلاب پرداخت و اضافه کرد: تحقق بیانیه گام دوم انقلاب نیازمند تلاش جهادی جوانان و ایجاد زمینه‌های فعالیت این قشر توسط مسوولان است.

 

مسوول کانون فرهنگی هنری قاسمیه راه شهیدان شهرستان قروه نیز در این مراسم با اشاره به نقش بی‌بدیل طلاب در بصیرت‌افزایی و روشنگری جوانان اعلام کرد: طلاب همواره در صف مقدم افزایش بصیرت و روشنگری نهضت انقلاب اسلامی نقش دارند.

 

جواد رضایی اضافه کرد: بصیرت‌افزایی و روشنگری نهضت انقلاب اسلامی در حفظ دستاوردهای انقلاب نقش اساسی دارند.

 

در این مراسم که با حضور جوانان عضو کانون فرهنگی هنری قاسمیه راه شهیدان شهرستان قروه برگزار شد، از برترین‌های قرآنی این کانون تجلیل شد.