برگزاری دوره آموزشی همیاران سلامت در کانون چهاریار نبی سنندج
برگزاري دوره آموزشي همياران سلامت در کانون چهاريار نبي سنندج

برگزاری دوره آموزشی همیاران سلامت در کانون چهاریار نبی سنندج

رنجبر از برگزاري دوره آموزشي همياران سلامت در کانون چهاريارنبي سنندج خبر داد و گفت: اين دوره ويژه کودکان و نوجوانان عضو کانون و در راستاي آموزش پروتکل هاي بهداشتي مبارزه با ويروس کرونا برگزار شد.
شناسه خبر : 19827 تاریخ انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۲:۳۵

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) استان کردستان: «حسن رنجبر» در حاشیه این دوره آموزشی اظهار کرد: کانون چهار یارنبی شهرستان سنندج در راستای آشنایی کودکان و نوجوانان با ویروس کرونا و چگونگی مقابله با این ویروس و پیشگیری از گسترش آن دوره آموزشی همیاران سلامت را در مسجد چهاریارنبی برگزار کرد.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری چهاریارنبی سنندج با اشاره به اینکه این دوره آموزشی با حضور 20 نفر از کودکان و نوجوانان محله حاشیه شهر کانی‌کوزله سنندج برگزار شد، افزود: در این دوره رعایت فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک، شستن دست‌ها با صابون به مدت 20 ثانیه و عدم تجمع و شرکت در مهمانی‌ها با کودکان و نوجوانان آموزش داده شد.

 

وی خاطرنشان کرد: همچنین در ماه ربیع‌الاول مسابقه نقاشی ویژه کودکان برگزار شد، که در راستای برگزاری این مسابقه نقاشی‌های کودکان جمع‌آوری و در قالب نمایشگاهی در معرض دید کودکان محله کانی‌کوزله قرار گرفت.

 

مدیرکانون فرهنگی هنری چهاریارنبی سنندج اعلام کرد: آثار کودکان در مسابقه استانی من محمد را دوست دارم شرکت داده شده که در صورت برگزیده شدن آثار شرکت کنندگان این کانون فرهنگی جوایزی به آنها تعلق می‌گیرد.

 

رنجبر همچنین از برگزاری مسابقه کتابخوانی میان اعضای کانون چهاریارنبی خبر داد و بیان کرد: این مسابقه کتابخوانی نیز در قالب 20 سوال تستی برگزار شد که با استقبال اعضای کانون همراه بود.

 

کانون فرهنگی هنری چهاریارنبی ازسال  ۸۲ تاسیس شده و۳۳۰عضو دارد، این کانون فرهنگی در زمینه قرآنی با ۳ مربی قرآن خواهر و ۳ مربی برادر، کلاس‌های روخوانی و روانخوانی، تجوید، قرائت، حفظ، و مفاهیم قرآنی را در طول سال برگزار می‌کند