فهما فرصت ارزشمندی در راستای معرفی توانمندی‌های کانون‌های مساجد است
فهما فرصت ارزشمندي در راستاي معرفي توانمندي‌هاي کانون‌هاي مساجد است
مدیر کانون قاسمیه راه شهیدان قروه:

فهما فرصت ارزشمندی در راستای معرفی توانمندی‌های کانون‌های مساجد است

رضايي، فهما را فرصت ارزشمندي براي معرفي توانمندي‌ها و فعاليت‌هاي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد عنوان کرد و گفت: امکان رقابت کشوري و بهره مندي از تجربيات ساير کانون هاي مساجد از ديگر مزيت هاي سامانه فهما است.
شناسه خبر : 19825 تاریخ انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۲:۲۵

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) استان کردستان، جواد رضایی در جلسه توجیهی فعالیت کانون‌های فرهنگی هنری شهرستان قروه اظهار کرد: هر کانون فرهنگی هنری می‌تواند با ثبت اطلاعات خود در سامانه منسجم فهما، برنامه‌های خود را با سایر کانون‌های فرهنگی و هنری در سراسر کشور به اشتراک بگذارند و از تجربیات هم استفاده کنند.

 

 مدیر کانون فرهنگی هنری قاسمیه راه شهیدان شهرستان قروه، سامانه فهما را فرصت ارزشمندی برای معرفی توانمندی‌ها و فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد ذکر کرد و گفت: با ثبت اطلاعات کانون در سامانه فهما امکان رقابت با سایر کانون‌های شهرها ‌ استان‌های دیگر کشور مهیا می‌شود.

 

وی عنوان کرد: کانون قاسمیه راه شهیدان سه سال است فعالیت خود را در سطح شهرستان قروه آغاز کرده و با تلاش اعضای کانون به فعالیت خود ادامه‌ می‌دهد.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری مسجد قاسمیه راه شهیدان قروه اضافه کرد: این کانون در حال حاضر ۶۲ عضو دارد و فعالیت‌های مختلف فرهنگی، قرآنی و هنری را برای اعضای خود اجرا می‌کند.

 

رضایی هدف از برگزاری جلسه توجیهی کانون قاسمیه راه شهیدان را تبادل نظر برای ثبت اطلاعات کانون در سامانه بچه‌های مسجد عنوان کرد.